سلام .

چند روز پيش ، شوهرم از باغچه ي خونه با يه گلدون سفالي به دست اومد تو اتاق و گفت :

يه گل ناااااز تقديم به خانوم ناااااناز !

من چشام برق زد و با لبخند اومدم از دستش گرفتم و هنوز دهنمو باز نکردم براي تشکر که ادامه داد :

ناناز مثل نامرد !
(نا نشونه ي نداشتن)

منم خندمو قورت دادم زود گفتم : ممنون ديبي جان !

طفلک بد رو دست خورد !

* حتما کلاه قرمزي ديدين . لازم به گفتن نيست که ديبي يه شخصيت بامزه اس که همه چيو برعکس ميگه من عاشقشم !  در بعضي روايات ديبي رو ديوي هم نام بردن !

* ميلاد حضرت زهرا (س) و روز زن مبارک  با ارزوي بهترين کادو ها  
حواستون باشه يه وقت نکنه قبل از روز زن بحث پيش بيارين هاااا يکم خود دار باشين . همه غر و بحث و ناراحتي ها رو بذارين براي بعد از روز زن تازه ميتونين براي قبل از روز مرد هم بذارين که اينجوري به نفع جيبتونم هست  

* عکس گلدون سرقتي ميباشد !

* دختر من ، عين تموم دخترا خيلي احساساتيه . و يکم بيشتر از بقيه ابراز کننده ي احساساتشه ! يعني از وقتي که فهميده روز مادر کِيه همش در حال لاو تردنه ! شعر مادر رو از روي برگه اي که بهشون دادن خوندنه ! بغل کردنه ! با خنده دور و برم پِلِکيدنه و هي مامان دوستت دارم گفتنه ! 
و من هم همش بايد خودمو عاشق و مهربون و خوشحال نشون بدم و انگار اولين باره اين جمله ي دوستت دارم مامانو شنيدم و با احساس بغلش کنم و تشکر کنم !!! حالا فک کن اين مال روزايي بود که هنوز روز مادر نبود ! و روز جمعه روز ميلاد روز اصليش چ خواهد شد . خدايا کي اين روز تموم ميشه آخـــــــــــــه ؟  من ديگه طاقت ندارم ! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پخش پلاستیک ایران تدریس دروس انسانی (به زبان آدمی زاد) وبلاگ سنجش ناحیه یک خرم آباد مختار Abul Joe دانلود آهنگ خارجی 2019 سئو سایت / طراحی سایت / تبلیغات